Katowice - Miasto Gospodarz

    Nazwa firmy: Agencja PR Pan Pikto
    Opis firmy: Pan Pikto jest niesieciową, niezależną agencją komunikacji marketingowej z Katowic. Z powodzeniem funkcjonuje na rynku od dziesięciu lat, działając w zakresie public relations i społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Uwielbia non-standard. tel: 32 74 74 674, e:mail: charity@panpikto.pl
    Stanowisko: stażysta w dziale PR
    Miasto: Katowice
    Zdalna: Nie
    Dla kogo jest ta oferta: Oferta skierowana do studentów kierunków związanych z komunikacją i branżą public relations, zainteresowanych tematyką III sektora.
    Wymagania: Wymagamy dyspozycyjności przez 2 miesiące w okresie wakacyjnym (pracujemy od poniedziałku do piątku w godz 9 - 16), zainteresowania tematyką public relations i III sektora, zdolności organizacyjnych.
    Oferujemy: Możliwość nabycia praktycznych umiejętności z zakresu komunikacji, wsparcie na każdym kroku realizacji projektu (Katowice - Miasto Gospodarz), możliwość nawiązania relacji z katowickimi NGO, instytucjami publicznymi i podmiotami komercyjnymi, referencje po zakończeniu stażu.
    Uwagi: Obowiązki: współorganizacja kampanii społecznej: Katowice - Miasto Gospodarz, wdrożenie planu komunikacyjnego, działania na rzecz promocji miasta, udział w spotkaniach i w warsztatach kreatywnych.
    Located in: Staż

    Aktualności

    Nauka i rozwój

    Regulamin