Przedstawiciel projektu second-hand – praca dla studenta - cała Polska

    Nazwa firmy: SOULFASHION.pl
    Opis firmy: Ogólnopolski projekt SOULFASHION.pl to prężnie rozwijająca się platforma modowo-informacyjna skierowana do sklepów vintage i second-hand z całej Polski. Ideą przyświecającą SOULFASHION.pl jest umożliwienie klientom dostępu do sklepów oraz stworzenie spójnej przestrzeni informacyjnej dla fanów zakupów second-hand w Internecie.
    Stanowisko: Przedstawiciel
    Miasto: Wrocław
    Zdalna: Nie
    Dla kogo jest ta oferta: Studenci
    Wymagania: • zainteresowanie branżą second-hand i vintage; • umiejętność nawiązywania relacji z klientem; • dobry kontakt z ludźmi, otwartość; • praktyczna umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów; • motywacja do osiągania celów; • sumienność, rzetelność i terminowość w wykonywaniu zadań; • kreatywność w pracy; • dyspozycyjność w tygodniu (sam/a ustalasz godziny pracy); • pozytywne nastawienie do życia, dobra energia w pracy.
    Oferujemy: - umowa na okres od 1 do 3 miesięcy; - wynagrodzenie zależne od aktywności i zaangażowania – wynagrodzenie od każdego pozyskanego partnera; - możliwość wynagrodzenia za krótkie okresy pracy; - praca w rozwijającym się ogólnopolskim projekcie; - praca w miłym i młodym zespole; - nieformalna atmosfera pracy; - materiały szkoleniowe i niezbędne przygotowanie; - elastyczny grafik (praca w wybranym przez siebie mieście).
    Uwagi: Zakres obowiązków: • aktywne pozyskiwanie nowych partnerów do projektu (odwiedzanie sklepów second-hand i vintage w wybranym mieście); • przedstawianie idei projektu sklepom z odzieżą second-hand i vintage; • zbieranie informacji o sklepie niezbędnych do stworzenia artykułu dedykowanego sklepowi - w ramach przewodnika po sklepach w każdym mieście; • weryfikacja zasobów baz danych dostarczonych przez SOULFASHION.pl; • sporządzanie raportów z wykonanych zadań.
    Located in: Praca

    Aktualności

    Nauka i rozwój

    Regulamin