Młodszy konsultant ds. rekrutacji

    Nazwa firmy: P2 Recruitment
    Opis firmy: P2 Recruitment (do grudnia 2013 roku pod nazwą Polish Personnel) jest agencją zatrudnienia, która działalność rozpoczęła w 2002 roku w Wielkiej Brytanii, obecną w Polsce od 2008 roku i wpisaną do rejestru pod numerem 5248. Działamy na rynku polskim oraz innych krajów Europy. Przez wszystkie lata działalności zbudowaliśmy wśród kandydatów opinię uczciwego partnera, a u pracodawców zdobyliśmy zaufanie poprzez wysoką jakość usług i zrozumienie ich potrzeb. Współpracujemy z dużymi, międzynarodowymi firmami oraz małymi biurami w Polsce. Nasze usługi rekrutacyjne opierają się jedynie na zasadzie „success fee”, która zobowiązuje klientów do uiszczenia opłaty za wykonaną usługę jedynie w przypadku zatrudnienia proponowanego przez nas kandydata na konkretnym stanowisku. Metoda ta ogranicza ryzyko współpracujących z nami firm do minimum, a dla nas jest źródłem motywacji do działania i zdwojonego wysiłku podejmowanego w celu zaspokojenia Państwa oczekiwań. Dopiero zadowolenie pracodawcy i pracownika - jest dla nas znakiem tego, że rekrutacja zakończyła się sukcesem i można pobrać za nią stosowną opłatę.
    Stanowisko: Młodszy konsultant ds. rekrutacji
    Miasto: Poznań
    Zdalna: Nie
    Dla kogo jest ta oferta: Poszukujemy osób zainteresowanych odbyciem bezpłatnej praktyki. Gwarantujemy sympatyczną atmosferę pracy w młodym, wesołym zespole. Oferujemy elastyczne godziny pracy, które pozwolą na uczestnictwo w zajęciach na uczelni. Jeśli jesteś zainteresowany branżą HR, charakteryzuje Cię entuzjazm, odpowiedzialność i komunikatywność – zapraszamy Cię serdecznie. Istnieje możliwość zatrudnienia po zakończeniu praktyk dla utalentowanych i zaangażowanych osób.
    Wymagania: status studenta lub absolwenta uczelni wyższych (preferowane kierunki studiów związane z branżą HR np. Psychologia Pracy, ZZL, Doradztwo Personalne, Socjologia Pracy, Ekonomia), komunikatywność i dobra organizacja pracy, dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, dyspozycyjność min. 20 h tygodniowo.
    Oferujemy: Jesteśmy małym zespołem, w którym dobra atmosfera pracy oraz możliwość doskonalenia swoich umiejętności i dostęp do specjalistycznych szkoleń pomaga w pracy i w indywidualnym rozwoju. Elastyczne godziny pracy, które pozwolą na uczestnictwo w zajeciach na uczelni.
    Uwagi: Obowiązki: Współprowadzenie projektów rekrutacyjnych, Budowanie bazy kandydatów, Redagowanie ogłoszeń, Pozyskiwanie kandydatów metodą direct search Przeprowadzanie telefonicznych rozmów kwalifikacyjnych
    Located in: Praktyki

    Aktualności

    Nauka i rozwój

    Regulamin