Praktyki w Marketingu - Crido Taxand

    Nazwa firmy: Crido Taxand
    Opis firmy: Crido Taxand jest firmą konsultingową, która jako jedyna w Polsce należy do międzynarodowej organizacji podatkowej Taxand. Na rynku usług doradczych działamy od 2005r. Doradzamy międzynarodowym korporacjom, rodzimym firmom oraz przedsiębiorcom w zakresie podatków, pomocy publicznej, prawa oraz doradztwa biznesowego. Nasz zespół, liczący ponad 100 osób, od lat zajmuje najwyższe pozycje w rankingach i zestawieniach doradców dla biznesu (w szczególności podatkowych, w zakresie funduszy unijnych oraz cen transferowych).
    Stanowisko: Praktykant w dziale Marketingu
    Miasto: Warszawa
    Zdalna: Nie
    Dla kogo jest ta oferta: Student IV-go /V-go roku lub alboslewnci
    Wymagania: Minimum 5-miesięcy doświadczenia (preferowane w marketingu); Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office; Bardzo dobra znajomość języka angielskiego; Entuzjazm i zaangażowanie w wykonywaną pracę; Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne; Dokładność, dbałość o szczegóły, poczucie estetyki; Dyspozycyjność w wymiarze ok. 30 godzin w tygodniu; Znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem.
    Oferujemy: płatny staż; pracę w profesjonalnym i młodym zespole; różnorodne projekty; zdobycie cennego doświadczenia;
    Uwagi: Opis stanowiska: Wsparcie bieżących działań marketingowych; Przygotowywanie materiałów marketingowych zgodnie ze standardami firmy; Wsparcie w organizacji konferencji, szkoleń i innych eventów; Edycja i aktualizacja materiałów na stronie www (obsługa CMS); Wsparcie przy prowadzenia intranetu firmowego; Wsparcie przy prowadzeniu działań marketingowych w Internecie (w tym w mediach społecznościowych); Kontakty z zewnętrznymi dostawcami.
    Located in: Praktyki

    Aktualności

    Nauka i rozwój

    Regulamin