Praktyki dziennikarskie

    Nazwa firmy: Cognity
    Stanowisko: praktyka dziennikarska
    Miasto: Kraków
    Zdalna: Tak
    Dla kogo jest ta oferta: OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW: zainteresowanie zagadnieniami związanymi z informatyka, prawem, rozwojem osobistym, umiejętność posługiwania się programami MS Office (Word i Excel, PowerPoint), poprawne posługiwanie się językiem polskim w piśmie.
    Oferujemy: OFERUJEMY: 3 miesięczne, zdalne praktyki dziennikarskie, zdobycia doświadczenia w realizacji projektów marketingowych dla branży szkoleniowej, możliwość przedłużenia współpracy po zakończeniu praktyki, wystawienie referencji i zaświadczenia o odbyciu praktyki.
    Uwagi: ZAKRES OBOWIĄZKÓW: pisanie artykułów z tematyki MS Office, prawa IT, ochrony danych osobowych oraz programów wspierających nowoczesne organizację i firmy, współtworzenie grafik reklamowych, przygotowywanie prezentacji tematycznych. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: praca@cognity.pl. W temacie maila proszę napisać praktyki dziennikarskie.
    Located in: Praktyki

    Aktualności

    Nauka i rozwój

    Regulamin