7 listopad 2014

16.11.2014 Camerimage - film screenings and meetings Q & A - projekcje filmów oraz spotkania Q&A

16 November (Sunday) - 16 listopada (niedziela)

Time
(Godzina)
 Title
(Tytuł)
Description
(Opis)
Q&AVenue
(Miejsce)

9:45

D

„Night Will Fall”

/wiki/filmy/night-will-fall-andre-singer-wielka-brytania-2014

~11:00

Opera Nova

10:00

C

"Wild"

/wiki/filmy/wild-jean-marc-vallee-usa-2014  

Opera Nova

10:45

E

"In the Crosswind"

/wiki/filmy/in-the-crosswind-martti-helde-estonia-2014  

Multikino (7)

11:15

 

"The Best of Lodz Film School"

   

Multikino (6)

11:30

DD

"Whiplash"

   

Multikino (10)

11:30

D

"The Chemist's Return"

   

MCK - Kino Orzeł

12:00

DF

„Blood”

/wiki/filmy/krew-alina-rudnitskaya-rosja-2013

~13:00

Opera Nova

12:30

P

"The World"

/wiki/filmy/the-word-anna-kazejak-dania-polska-2014  

Opera Nova

12:45

 

"I Know Where I'm Going"

/wiki/filmy/wiem-dokad-zmierzam-michael-powell-emeric-pressburger-wielka-brynia-1945  

Multikino (7)

13:30

D

"Gottland", "Gottland: Darling"

   

MCK - Kino Orzeł

13:45

3D

„The Young”

/wiki/filmy/the-young-and-prodigious-t-s-spivet-jean-pierre-jeunet-francja-2013

~15:15

Multikino (6)

13:45

CD

„The Life Afer”

 

~15:15

Multikino (10)

14:00

DS

„Werka”, „A New Film”, „Christmas”

 

~14:45

Opera Nova

14:45

 

"Salama"

/wiki/filmy/salma-kim-longinotto-wielka-brytania-indie-2013  

Multikino (7)

15:00

C

"Trash"

/wiki/filmy/trash-stephen-daldry-brazylia-wielka-brytania-2014  

Opera Nova

16:15

DF

„Unforgiven: Rwanda”

/wiki/filmy/unforgiven-rwanda-lukas-augustin-niemcy-2014

~17:00

Opera Nova

16:15

DD

"Inbetween Worlds"

   

Multikino (10)

16:30

 

"The Day I Will Never Forget

   

MCK - Kino Orzeł

16:45

E

"At Home"

/wiki/filmy/at-home-athanasios-karanikolas-grecja-2014  

Multikino (6)

16:45

 

"A Canterbury Tale"

/wiki/filmy/a-canterbury-tale-michael-powell-emeric-pressburger-wielka-brytnia-1944  

Multikino (7)

17:30

S

"A Little Chaos"

/wiki/filmy/a-little-chaos-alan-rickman-wielka-brytania-2014  

Opera Nova

18:30

D

"(DIS)Appearance"

   

Opera Nova

18:30

 

"The Small Back Room"

   

Multikino (10)

18:30

 

"Gaea Girls"

   

MCK - Kino Orzeł

19:00

E

"Los Angeles"

/wiki/filmy/los-angeles-damian-john-harper-niemcy-2014  

Multikino (6)

19:00

SW

"O Samba"

/wiki/filmy/o-samba-georges-gachot-szwajcaria-2014  

Multikino (7)

20:00

C

"Get on Up"

/wiki/filmy/get-on-up-tate-taylor-usa-2014  

Opera Nova

20:30

E

"Nyphomaniac: Vol. I (Director's Cut)

   

MCK - Kino Orzeł

20:45

 

"The Passion of the Christ"

   

Multikino (10)

21:00

 

"Rough Aunties"

/wiki/filmy/rough-aunties-kim-longinotto-wielka-brytania-2008  

Opera Nova

21:00

E

"Refugiado"

/wiki/filmy/refugiado-diego-lerman-agrentyna-francja-2014  

Multikino (7)

21:15

 

"The Life and Death of Cornel Blimp"

/wiki/filmy/the-life-and-death-of-colonel-blimp-michael-powell-wielka-brytania-1943  

Multikino (6)

23:00

S

"Foxcatcher"

/wiki/filmy/foxcatcher-bennett-miller-usa-2014  

Opera Nova

23:15

D

"Jorge's Paths"

   

Opera Nova

Caption
C - Main Competition CD - Cinematographers Debuts Competition D - Documentary Special Screening
DD - Directors' Debuts Competition DF - Documentary Feature Competition DS - Documentary Short Competition
E - European Panorama IO - Images of Otherness P - Polish Films Competition
S - Special Screening SC - Student Etudes Competition SP - Student Etudes Panorama
SW - Swiss Cinema Review 3D - 3D Films Competition

Spodobał Ci się ten artykuł? Poleć go innym !

Fotografia artykułu

16.11.2014
Bezpłatny poradnik - Jak skutecznie i trwale schudnąć

Ciekawe filmy

Informacje o plikach cookie. Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Regulamin