18 listopad 2014

19.11.2014 Camerimage - projekcje filmów oraz spotkania Q&A

19 November (Wednesday) - 19 listopada (środa)

Time
(Godzina)
 Title
(Tytuł)
Description
(Opis)
Q&AVenue
(Miejsce)

9:00

SC

„Laughter in the Dark”, "The Visit", "Tonya is Crying", "On the Lovers Bridge", "Anton", "The Shadow Forest", "Do You Even Know", "Scanonizaton"

   

Opera Nova

9:45

IO

"Spartacus & Cassandra"

/wiki/filmy/spartacus-and-cassandra-2014  

Opera Nova

10:45

 

"Speed"

   

Multikino (7)

11:30

DD

"The Disciple"

   

Multikino (10)

11:45

SC

"My Last Concert", "Seagulls", "Brother", "Berlin Troika", "Albert"

   

Opera Nova

11:45

DF

"Monte Adentro"

/wiki/filmy/monte-adentro-nicolas-macario-alonso-kolumbia-argentyna-2014 ~13:00

Opera Nova

11:45

3D

"Goodbye to Language 3D"

/wiki/filmy/goodbye-to-language-jean-luc-godard-francja-2014  

Multikino (6)

12:45

S

"The Skeleton Twins"

/wiki/filmy/the-skeleton-twins-craig-johnson-usa-2014  

Multikino (7)

13:15

D

"History Lesson - The Break Through"

   

MCK - Kino Orzeł

13:30

SW

"Viktoria - a Tale of Grace and Greed"

/wiki/filmy/viktoria-a-tale-of-grace-and-greed-men-lareida-szwajcaria-2013  

Multikino (6)

13:30

CD

"When Animals Dream"

  ~15:00

Multikino (10)

14:00

S

"Interroggation"

   

MCK - Kino Orzeł

14:00

C

"Desert Dancer"

/wiki/filmy/desert-dancer-richard-raymond-wielka-brytania-2014  

Opera Nova

14:00

 

„Scars of Cambodia”, „Children Calling”, „A Paradise”

  ~15:15

Opera Nova

14:45

 

"Peeping Tom"

/wiki/filmy/peeping-tom-michael-powell-wielka-brytania-1960  

Multikino (7)

16:00

DF

"Three Women"

/wiki/filmy/trzy-kobiety-anna-jadowska-polska-2013 ~17:15

Opera Nova

16:00

DD

"Theeb"

  ~17:15

Multikino (10)

16:15

SC

"Inheritor", "Tanted in Red", "They Call Me Owl", "Die Violine", "Wait for Me"

   

Opera Nova

17:00

 

"Fly Away Home"

/wiki/filmy/fly-away-home-carroll-ballard-usa-1996  

Multikino (7)

17:30

E

"Diplomacy"

/wiki/filmy/diplomacy-volker-schloendorff-francja-2014  

Multikino (6)

18:15

D

"Chopin - the Space Concert"

/wiki/filmy/chopin-the-space-concert-adam-ustynowicz-polska-2010 ~19:00

Opera Nova

18:45

 

"Under Fire"

  ~21:15

Multikino (10)

19:30

SC

"Way in Rye", "The Strong Coffee Isn't So Bad", "The Jacket", "Room 55", "North"

   

Opera Nova

19:30

E

"The Invisible Woman"

/wiki/filmy/the-invisible-woman-ralph-fiennes-wielka-brytania-2013  

Multikino (6)

19:30

E

"Yvy Maraey - Land Without Evil"

/wiki/filmy/yvy-maraey-land-without-evil-juan-carlos-valdivia-boliwia-2013  

Multikino (7)

20:00

S

"Warsaw Uprising"

/wiki/filmy/warsaw-uprising-jan-komasa-2014  

Opera Nova

21:45

D

"Man on the Moon"

   

Opera Nova

22:00

 

"Checkpoint", "The Most Urgent Longings of Eleonore Schwarz", "The Residential Home", "The Last Act", "Pauli", "Bardo", "Business Trip"

   

Multikino (6)

22:00

 

"No Way Out"

/wiki/filmy/no-way-out-roger-donaldson-usa-1987  

Multikino (7)

22:15

 

"Beloved Sisters"

   

Multikino (10)

22:15

 

"The Shining"

/wiki/filmy/the-shining-stanley-kubrick-usa-wielka-brytania-1980  

Opera Nova

Caption
C - Main Competition CD - Cinematographers Debuts Competition D - Documentary Special Screening
DD - Directors' Debuts Competition DF - Documentary Feature Competition DS - Documentary Short Competition
E - European Panorama IO - Images of Otherness P - Polish Films Competition
S - Special Screening SC - Student Etudes Competition SP - Student Etudes Panorama
SW - Swiss Cinema Review 3D - 3D Films Competition

Spodobał Ci się ten artykuł? Poleć go innym !

Fotografia artykułu

19.11.2014
Bezpłatny poradnik - Jak skutecznie i trwale schudnąć

Ciekawe filmy

Informacje o plikach cookie. Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Regulamin