21 listopad 2014

21.11.2014 Camerimage - projekcje filmów oraz spotkania Q&A

21 November (Friday) - 21 listopada (piątek)

Time
(Godzina)
 Title
(Tytuł)
Description
(Opis)
Q&AVenue
(Miejsce)

9:45

IO

"The Promise of a Happy Childhood", "Life Beneath My Skin"

/wiki/filmy/the-promise-of-a-happy-childhood-piotr-morawski-ryszard-kaczynski-polska-2014  

Opera Nova

10:00

C

"Coming Home"

   

Opera Nova

10:45

 

"The Tales of Hoffmann"

/wiki/filmy/the-tales-of-hoffmann-michael-powell-emeric-pressburger-wielka-brytania  

Multikino (7)

11:30

CD

„Bypass”

 

~13:00

Multikino (10)

11:45

DF

"The Last Great Climb"

/wiki/filmy/the-last-great-climb-alastair-lee-wielka-brytania-2013  

Opera Nova

11:45

3D

"Beyond the Edge"

/wiki/filmy/beyond-the-edge-leanne-pooley-nowa-zelandia-2014  

Multikino (6)

12:00

D

"Fiding Vivian Maier"

   

MCK - Kino Orzeł

12:30

P

"Hardkore Disko"

/wiki/filmy/hardkor-disko-krzysztof-skonieczny-polska-2014  

Opera Nova

13:15

 

"The Most Genial System Ever", "Once Upon a Tree","Bella"

  ~14:30

Opera Nova

13:45

 

The Best of FH Dortmund

   

Multikino (6)

14:15

DD

"Victoria"

  ~16:45

Multikino (10)

14:30

 

"The Right Stuff"

   

MCK - Kino Orzeł

14:30

C

"Gods"

/wiki/filmy/bogowie-lukasz-palkowski-polska-2014  

Opera Nova

15:30

DF

"The Green Prince"

/wiki/filmy/zielony-ksiaze-nadav-schirman-niemcy-usa-wielka-brytania-izrael-2014 ~17:00

Opera Nova

16:15

3D

"Enchanted Kingdom - 3D

/wiki/filmy/enchanted-kingdom-3d-patric-morris-niemcy-2013  

Multikino (6)

17:00

S

"The Cut"

/wiki/filmy/the-cut-fatih-akin-niemcy-2014  

Opera Nova

17:45

CD

"Dark Samurai"

  ~19:00

Multikino (10)

18:00

D

"And the Oscar Goes To..."

/wiki/filmy/and-the-oscar-goes-to-usa-2014 ~19:30

Opera Nova

18:00

D

"No Word for Worry"

   

Multikino (7)

19:15

 

ECA Winners: "1982", "Making a Scene: Forest Whitaker", "Une Liberation", "Lancaster Stomp", "Wallace", "Saerto Ena", "The Immaculate Reception", "Sequence", "Good Luck, Mr. Gorski", "Sure Thing"

   

Multikino (6)

19:45

 

"Black Stallion"

   

MCK - Kino Orzeł

20:00

E

"Who Am I - No System is Safe"

/wiki/filmy/who-am-i-no-system-is-safe-baran-bo-odar-niemcy-2014  

Multikino (7)

20:00

E

"The Grand Budapest Hotel"

   

Multikino (10)

20:00

C

"Mommy"

/wiki/filmy/mommy-xavier-dolan-kanada-2014  

Opera Nova

20:30

D

"Mata Mata - Stories about Football, Dreams and Life"

/wiki/filmy/mata-mata-stories-about-football-dreams-and-life-jens-hoffmann-brazylia-niemcy-2014  

Opera Nova

22:15

S

"Happy Christmas"

/wiki/filmy/happy-christmas-joe-swanberg-usa-2014  

Multikino (6)

22:15

E

"Jauja"

   

Multikino (10)

22:30

 

"Pride of Place"

   

Opera Nova

22:30

 

"Sisters in Law"

/wiki/filmy/sisters-in-law-florence-ayisi-kim-longinotto-kamerun-wielka-brytania-2005  

Multikino (7)

23:00

S

"The Theory of Everything"

/wiki/filmy/the-theory-of-everything-james-marsh-wielka-brytania-2014  

Opera Nova

Caption
C - Main Competition CD - Cinematographers Debuts Competition D - Documentary Special Screening
DD - Directors' Debuts Competition DF - Documentary Feature Competition DS - Documentary Short Competition
E - European Panorama IO - Images of Otherness P - Polish Films Competition
S - Special Screening SC - Student Etudes Competition SP - Student Etudes Panorama
SW - Swiss Cinema Review 3D - 3D Films Competition

Spodobał Ci się ten artykuł? Poleć go innym !

Fotografia artykułu

21.11.2014
Bezpłatny poradnik - Jak skutecznie i trwale schudnąć

Ciekawe filmy

Informacje o plikach cookie. Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Regulamin